اهمیت مشاوره مالیاتی

احتمالا به اهمیت دریافت مشاوره مالیاتی پی بردید که الان در این صفحه هستید ، با این حال توجه شما را به نکات زیر جلب میکنم :

۱- پیچیده و مبهم بودن مباحث مالیاتی : قوانین و مقررات مالیاتی ، بخشنامه ها ، آیین نامه ها و … زیادی در رابطه با مالیات وجود دارد و هر کدام دارای پیچیدگی و ابهاماتی میباشد ، فلذا وجود یک فرد آگاه به عنوان مشاور که به طور مرتب دانش مالیاتی خود را بروز کند و تجربه کافی نیز داشته باشد در هر کسب و کاری ضروی است.

۲- قطعی بودن مالیات : پرداخت مالیات دقیق و درست بالاخره باید صورت بگیرد ، و هیچ راه میانبر و راه فراری ندارد به همین سبب هر کسب و کاری که دنبال توسعه و پیشرفت خود هست باید برای پرداخت مالیات برنامه ریزی کرده و استراتژی تدوین کند.

۳- جرائم جبران ناپذیر : قانونگذار برای دریافت و وصول مالیات تکالیفی به عهده صاحبین کسب و کار در سررسید مقرر قرارداده و برای آنها ضمانت های اجرایی و جرائم در نظر گرفته ، گاهی اوقات به دلیل اهمال کاری و عدم آگاهی در حوزه مالیات کسب و کارها خسارت هایی را متحمل میشوند .

ارسال درخواست مشاوره مالیاتی

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

مشاور مالیاتی چیست؟

در بسیاری از موارد اگر ما اطلاع و آگاهی کافی در مورد موضوعی نداشته باشیم از افراد متخصص و آگاه سوال می کنیم ، در این مورد نیز این چنین است ، ما از افرادی که در زمینه مالیات تخصص و تجربه ی بیشرتی نسبت به ما دارند سوال می کنیم و از راهنمایی ها و مشاوره های آنان استفاده می کنیم.

خانه حسابداری به عنوان یک مجموعه کاملا تخصصی در حسابداری مالیات بعد از سالها تجریه آماده پاسخگویی به تمامی سوالات و ابهامات شما می باشد.

۱۰
سال سابقه مشاوره و کار اجرایی
۱۰۰۰
ساعت سابقه آموزش
۵۰۰
ساعت سابقه مشاوره
۵۰۰۰
تماس ورودی
کاربرد مشاور مالیاتی

باید دقت داشت که مشاوره مالیاتی نقشه راه را تعین می کند ، استراتژی تدوین می کند و گاها مسیر مالیاتی یکسال را یک کسب و کار را تعین می کند برای همین است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

دستاورد های دریافت مشاوره مالیاتی:
tax document percentage icon 205721 2

رفع دغدغه های مالیاتی

1486394955 13 tax 80558 2

رفع اضطراب ناشی از مالیات

payment tax invoice calculator icon 188745 1

جلوگیری از جرائم

tax document percentage icon 205098 1

انجام به موقع تکالیف

1477521928 10 icon icons.com 74620 1

توسعه کسب و کار

ویژگی های مشاور مالیاتی

۱- مشاور مالیاتی باید مسلط به قوانین و مقررات مالیاتی باشد

۲- مشاوره مالیاتی با کسب تجریه باید به رویه و اجرا هم تسلط داشته باشد چون متاسفانه گاها رویه با قانون متفاوت هست

۳- مشاوره مالیاتی باید توانایی انتقال و ارائه دانسته ها و اطلاعات خود را داشته باشد

۴- مشاوره مالیاتی باید توانایی طراحی استراتژی مالیاتی را داشته باشد

روش های دریافت مشاوره مالیاتی
Untitled 1
ح
آ 1

هزینه مشاوره مالیاتی چقدره ؟

تعرفه و هزینه مشاوره مالیاتی به متغیر های زیادی بستگی دارد و بعد از نیازسنجی دقیق اعلام میشود ، آنچه که مسلم هست هیچ خدمات تخصصی به صورت رایگان در اختیار عموم قرار نمیگیرد.

تفاوت مشاوره مالیاتی ، خدمات مالیاتی ، دفاع مالیاتی ؟

مشاوره مالیاتی

توصیه میشود مشاوره مالیاتی قبل از استارت کسب و کار انجام شود تا با آگاهی کامل قدم در مسیر انجام تکالیف مالیاتی بردارید، مشاوره مالیاتی باعث ایجاد آگاهی میشود همانطور که از عنوان آن پیداست مشاور عملیات اجرایی انجام نمیدهد و صرفا راهنمای شما می باشد .

خدمات مالیاتی

خدمات مالیاتی در بیشتر اوقات شامل عملیات اجرایی می باشد ، خدمات مالیات بیشتر جنبه ی پیشین دارد بدین معنی که در این گونه خدمات سعی بر این است که با انجام به موقع تکالیف مالیاتی از بروز مشکلات و جرائم مالیاتی جلوگیری و پیشگیری کرد.

دفاع مالیاتی

بعد از صدور برگ تشخیص توسط سازمان امور مالیاتی و تعین مقدار و مبلغ مالیات ، شخص به یک کارشناس مالیاتی به عنوان وکیل مراجعه می کند و درخواست تعدیل و کاهش مالیات از طریق دفاع و رفع و حل اختلاف در هیات های حل اختلاف مالیاتی را دارد .

مطالب مالیاتی خانه حسابداری

سوالات متداول

بله چرا که هیچ خدمات تخصصی به صورت رایگان نمی باشد. اگر به دنبال دریافت مشاوره تخصصی از تیم حرفه ای هستید با پرداخت هزینه جزئی از خسارت های احتمالی در آینده جلوگیری کنید.

بله بعد از نیاز سنجی تلفنی و تعیین وقت قبلی توسط کارشناسان امکان برگزاری مشاوره مالیاتی به صورت حضوری در محل شما یا دفتر خانه حسابداری وجود دارد.

هزینه مشاوره مالیاتی به متغیر های زیادی بستگی دارد که در ابتدا باید نیاز سنجی صورت بگیرد.

پس از برگزاری تماس تلفنی و پاسخ گوی به سوالات کارشناسان به صورت رایگان فرایند نیاز سنجی تکمیل خواهد شد.

برای افرادی که خارج از تهران حضور دارند امکان استفاده از مشاوره تلفنی و آنلاین را دارند.

پس از دریافت مشاوره مالیاتی در صورت درخواست مودی خانه حسابداری آماده ارائه خدمات مالیاتی پس از عقد قرارداد را دارد.

یکی از خدمات تخصصی که خانه حسابداری ارائه می دهد دفاع مالیاتی با پذیرش وکالت مالیاتی پرونده مودی در جهت کاهش و تعدیل مبلغ مالیات می باشد.

خانه حسابداری دارای سابقه چندین ساله در ارائه خدمات مالیاتی به اشخاص حقیقی و مشاغل می باشد.