آموزش سازمانی حسابداری

آموزش حسابداری سازمانی به مجموعه‌ای از فرآیندها و فعالیت‌های آموزشی اشاره دارد که به کارکنان یک سازمان ارائه می‌شود تا آن‌ها را به مفاهیم حسابداری و روش‌های مدیریت مالی سازمان آشنا کند. این نوع آموزش معمولاً به منظور بهبود توانمندی‌ها، دقت در گزارش‌گیری مالی، پیشگیری از خطاها، اطمینان از تطابق با قوانین و مقررات مالی، و ارتقاء کارایی حسابداری ارائه می‌شود.

3

برای نخستین بار در رشته حسابداری

shutterstock 1160496028 Converted 01
آموزش حسابداری در سازمان ها و بطور گروهی

آموزش سازمانی به مجموعه‌ای از فرآیندها و رویکردهای آموزشی اشاره دارد که در یک سازمان به کار می‌روند تا به توانمندسازی کارکنان و ارتقاء عملکرد کلی سازمان کمک کنند. این نوع آموزش به منظور توسعه مهارت‌ها، دانش، و عملکرد کارکنان، بهینه‌سازی فرآیندها، و تحقق اهداف سازمانی انجام می‌شود.

مجموعه خانه حسابداری یکی از بهترین آموزشگاه حسابداری است که چندین سال است در تهران و حومه به طور فوق حرفه ای فعالیت می کند. خانه حسابداری باتوجه به آموزش حسابداری به طور حضوری و غیرحضوری برای افراد برگذار می کند بلکه آموزش سازمانی حسابداری را هم راه اندازی کرده است.

سرفصل های آموزش حسابداری برای سازمان ها
11accounting 102113

حسابداری پایه

در این فصل بعد از یادگیری مبانی و مفاهیم حسابداری به صورت کارگاهی و عملی نرم افزار سپیدار و نرم افزار هلو هم فرا خواهید گرفت

microsoft office excel logo icon 145720 1

اکسل در حسابداری

اکسل یک نرم افزار بسیار بسیار کاربردی برای یک حسابدار هست ،حتی بیشتر از نرم افزار حسابداری مورد استفاده قرار میگیرد .

currency office cash marketing business money give icon 226226

حقوق و دستمزد

حقوق دستمزد یک تخصص بسیار ضروری برای هر حسابدار هست چرا که در هر سازمانی با وجود منابع انسانی درگیر این موضوع خواهد بود

tool

جعبه ابزار حسابداری

یک حسابدار در طول فعالیت خود نیاز به فرم ها ، فایل ها ، آیین نامه های کاربردی زیادی دارد که در این جعبه ابزار برای شما جمع آوری شده است

images

نرم افزار سپیدار

تمامی شرکت ها یا افزاد سازمان ها که علاقه مند به استفاده و یادگیری نرم افزار سپیدار هستند، با دریافت آموزش سازمانی حضوری و یا غیرحضوری از صفر تا صد نرم افزار را یادمیگیرند.

1080_x_10802-q8j4gq2e08voirhmnbm34jn0irfro0qkdb5k2uba9k.png

نرم افزار هلو

نرم افزار حسابداری و مالی هلو یک نرم افزار کاملا ایرانی است که در زمینه حسابداری مورد استفاده قرار می گیرد. و می توان گفت از کامل ترین نرم افزار های موجود در زمینه حسابداری می باشد.

check form 116472 1 1

مکاتبات اداری

از آنجایی که یک حسابدار با گزارش گیرنده های درون سازمانی و برون سازمانی به صورت مکتوب ارتباط برقرار می کند داشتن این مهارت برای یک حسابدار ضروی است.

emblemok 103757

بازاریابی و رفتار سازمانی

بعد از یادگیری مهارت های تخصصی حسابداری شما باید مهارت و توانایی بازاریابی و جذب پروژه حسابداری و مالیاتی را داشته باشید و بعد از آن اصول رفتار حرفه ای در یک سازمان را باید فرا بگیرید

چند مرحله کلی برای آموزش سازمانی حسابداری

تعیین نیازها

ابتدا باید نیازهای آموزشی سازمان را تعیین کنید. این شامل تعیین مهارت‌های مورد نیاز برای حسابداران و کارکنان حسابداری، نرم‌افزارهای مورد استفاده و دانش عمومی در زمینه حسابداری می‌شود.

طراحی برنامه آموزشی

بر اساس نیازهای تعیین شده، یک برنامه آموزشی ساخته و تدوین کنید. این برنامه شامل مواد آموزشی، روش‌های آموزشی (مانند کلاس‌های حضوری یا آموزش آنلاین)، و زمان‌بندی آموزشی است.

اجرای برنامه

مجموعه خانه حسابداری آموزش‌ها را با توجه به برنامه اجرایی ایجاد شده انجام میدهید. این شامل ارائه دروس، تمرینات عملی، و ارزیابی عملکرد در طی دوره‌های آموزش حسابداری است.

ارزیابی و بازبینی

پس از پایان هر دوره آموزشی، عملکرد شرکت‌کنندگان را ارزیابی کنید. این به شما کمک می‌کند تا از کیفیت آموزش و پیشرفت شرکت‌کنندگان مطمئن شوید و در صورت نیاز تصمیمات اصلاحی اعمال کنید.

بروزرسانی مداوم

حسابداری یک زمینه پویا است و قوانین و مقررات ممکن است تغییر کنند. بنابراین، برنامه آموزشی را به‌روز نگه دارید و مداوم به تجدید نظر و بهبود آن بپردازید.

مشارکت و مشاوره

با تعامل با حسابداران و کارکنان حسابداری سازمان، از نظرات و پیشنهادات آن‌ها بهره بگیرید تا آموزش‌ها بهتر به نیازهای آن‌ها پاسخ دهند.

مزایای شرکت در کلاس های سازمانی
2
content design pencil edit windows icon 193956

محتوای تخصصی

تدریس محتوای تخصصی مورد نیاز شما یا درخواست شده توسط شما

calendar clock schedule icon icons.com 51085

صرفه جویی در هزینه و وقت

امکان برگزاری تمامی دوره و کلاس ها در محل شرکت شما یا محل خانه حسابداری و یا به صورت آنلاین

10218manteacher 110672

اساتید با‌تجربه و با‌سابقه

اساتید با تجریه و باسابقه که با گذراندن آزمون های خانه حسابداری شروع به فعالیت کرده اند

trade report reports documents 2351

مدرک معتبر دوره سازمانی

اعطای مدرک معتبر موسسه خانه حسابداری پس از کسب نمره لازم در پایان دوره

photo144176761504533267
87c1e44c1b2c4f169c924cee61d6082f

درخواست مشاوره

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد